Na wysoką jakość produkowanych przez nas wizjerów mają wpływ następujące elementy:

-układ optyczny-wszystkie soczewki wchodzące w skład układu wykonane są ze szkła, co zapewnia doskonałą jakość obrazu.

-korpusy- wykonane ze stali pokrytej powłoką galwaniczną. Dodatkowo, w elemencie zewnętrznym znajduje się pazur zabezpieczający przed wykręceniem wizjera z zewnątrz.
Korpus wizjera Cyklop

-elementy zewnętrzne-wszystkie szyldy zewnętrzne niezależnie od rodzaju wizjera mają średnicę - 45 mm. Wykonane mogą być ze stali nierdzewnej polerowanej, z polerowanego mosiądzu, ze stali z różnymi powłokami galwanicznymi oraz lakierniczymi. We wszystkich wizjerach na szyldach od strony mieszkania znajdują się obrotowe przesłony zasłaniające otwór optyczny.

W wersji handlowej wszystkie wizjery zapewniają prawidłowy montaż do drzwi o grubości od 35-60 mm.

Produkujemy również wizjery panoramiczne(grupa II) przystosowane do montażu w drzwiach o grubości 20-33mm oraz wizjery o zakresie regulacji 45-70 mm i zakresie 55-85 mm . Wizjer Cyklop z redukcją


Wizjery produkowane przez naszą firmę klasyfikujemy w trzech podstawowych grupach-standard, panorama oraz duo panorama.

I grupa-wizjery standard-kąt widzenia 160 stopni, dwu soczewkowy układ optyczny, średnica korpusu 35 mm. W asortymencie znajduję się obecnie:

1. wizjer standard stal nierdzewna
2. wizjer standard chrom
3. wizjer standard mosiądz
4. wizjer standard satyna
5. wizjer standard patyna
   (stare złoto)


(kliknij na nazwie wizjera aby zobaczyć duże zdjęcie)
Wizjery Cyklop standard


II grupa-wizjery panorama-kąt widzenia 200 stopni, z nowoczesnym cztero soczewkowym układem optycznym o dużej średnicy, gwarantującym duży wyraźny obraz widziany przez wizjer niezależnie od grubości drzwi, średnica korpusu 20 mm. w asortymencie znajdują się obecnie:

1. wizjer panorama stal nierdzewna
2.wizjer panorama chrom
3. wizjer panorama mosiądz
4. wizjer panorama satyna
5. wizjer panorama patyna
   (stare złoto)

6. wizjer panorama biały

7. wizjer panorama czarny


(kliknij na nazwie wizjera aby zobaczyć duże zdjęcie)
Wizjery Cyklop Panorama
Wizjery Cyklop Panorama

Oferujemy również wizjery standard i panorama wykonane w wersji lustrzankowej. Zewnętrzna soczewka wizjera lustrzanki, pokryta jest powłoką odbijającą światło z korytarza, co skutecznie ogranicza możliwość obserwacji światła pochodzącego z mieszkania. Należy pamiętać, że stosowanie tego rodzaju wizjerów wymaga jasnego oświetlenia obszaru przed drzwiami.

-wizjery standard lustrzanka Wizjery Cyklop standard lustrzanka

-wizjery panorama lustrzanka Wizjery Cyklop panorama lustrzanka

III grupa-"Duo panorama"-wizjery stosowane przy montażu dodatkowych drugich drzwi umożliwiają obserwację obszaru przed drzwiami zewnętrznymi poprzez dwie pary drzwi bez konieczności ich otwierania. Układ "Duo" pracuje przy odległości między drzwiami od 3 do 60 cm. Po otwarciu drzwi wewnętrznych układ zamontowany w drzwiach zewnętrznych zachowuje się jak szerokokątny wizjer panoramiczny.

Wizjer Cyklop Duo Panorama


Wizjery "Duo panorama" produkowane są z szyldami wykonanymi z polerowanej stali nierdzewnej, stalowymi z powłoką chromową, satynową lub patyna(stare złoto) jak również z polerowanego mosiądzu. Do montażu tej grupy wizjerów należy w drzwiach wykonać w linii prostej otwory o średnicy 35 mm.

Wizjer Cyklop Duo satyna


Na indywidualne zamówienia wykonujemy nietypowe wizjery do drzwi o każdej grubości.
Przy dużych zamówieniach szyldy zewnętrzne wizjerów mogą być wykonane w dowolnym kolorze.

Jeżeli zainteresowani są Państwo naszą ofertą, to prosimy o złożenie zamówienia na adres naszej firmy lub kontakt telefoniczny.

 
CYKLOP
ul.Słomczyńska 12
05-510 Konstancin-Jeziorna